تاریخ انتشار : شنبه 29 مرداد 1401 - 10:55
41 بازدید
کد خبر : 200736

دانلود زیرنویس فیلم Bullet Proof 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Bullet Proof 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Bullet Proof 2022 من کاملاً مطمئن نیستم که کدام یک کمترین تخیل را داشته باشد، اینکه یک فیلم اکشن را اثبات گلوله بنامیم یا انتخاب کردن وین جونز (من انتقام: تلافی، نقشه فرار) به عنوان یک جنایتکار خشن روانی. جیمز کلیتون در اولین کارگردانی خود با هر دوی اینها همراه بود و

دانلود زیرنویس فیلم Bullet Proof 2022 من کاملاً مطمئن نیستم که کدام یک کمترین تخیل را داشته باشد، اینکه یک فیلم اکشن را اثبات گلوله بنامیم یا انتخاب کردن وین جونز (من انتقام: تلافی، نقشه فرار) به عنوان یک جنایتکار خشن روانی. جیمز کلیتون در اولین کارگردانی خود با هر دوی اینها همراه بود و این باید بیشتر از یک پیامک از طرف یک سابق، پرچم قرمز را به نمایش می گذاشت.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Bullet Proof 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Bullet Proof 2022 در یک حیاط باز می‌شود، زیرا برخی از غول‌ها در حال اجرای چیزی هستند که من گمان می‌کنم بدجنس‌های رقیب هستند. در حالی که آنها در حال انجام این کار هستند، The Thief (جیمز کلیتون، باقی مانده، A.M.I.) می لغزد و به خودش کمک می کند تا انباشته پول نقدی را که بدون محافظ آنجا نشسته اند، جمع کند. خروج او کمی پیچیده‌تر است و در نهایت با ماشینی فرار می‌کند که میا (لینا لکامپت، سرزمین مادری: فورت سالم، هیولا بالا: فیلم) همسر باردار تمپل (وینی جونز) مردی را که او به تازگی از آن جدا کرده است، پنهان کرده است. در صندوق عقب

کوپر بیباد و دنی مک، نویسندگانی که قبلا در فیلم‌های Love/Hate و Heel Kick همکاری کرده‌اند، افتتاحیه Bullet Proof را پر از اکشن می‌سازند. متأسفانه، آن‌ها همچنین آن را پر از دستگاه‌های طرح بعید می‌کنند، مانند پولی که در آنجا در انتظار بردن است یا دزدی که رادیو را در ماشین فرارش می‌زند تا همه مردان معبد بدانند او آنجاست.

همچنین کلیشه‌های بیشتری دریافت می‌کنیم، از تفنگ‌هایی که در زمان‌های نامناسب گیر می‌کنند تا نزاع بین میا و نجات‌دهنده ناخواسته‌اش. البته، پس از اینکه در ابتدا او را در کنار جاده و دوباره در یک متل رها کرد، این مشاجره مانع از بازگشت او نمی‌شود. مثل این است که آنها سعی کرده‌اند یک فیلم تعقیب و گریز قدیمی را با جمع‌آوری بیش از حد عناصر این ژانر بازسازی کنند.

چیزی که Bullet Proof برای آن در نظر گرفته است، سرعتی سریع است و برای یک فیلم کم‌هزینه، اکشن خوبی است که برخی از آن‌ها به خوبی صحنه‌سازی شده‌اند. ژانویر کاتاباروا، تازه وارد نسبتاً که نقش فرانسوی، مجری اصلی معبد را بازی می کند، ظاهری تاثیرگذار دارد و حرکات بسیار خوبی را به نمایش می گذارد که صحنه های مبارزه او را بالاتر از بقیه فیلم قرار می دهد.

زیرنویس فیلم Bullet Proof 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Bullet Proof 2022 از سوی دیگر، وینی جونز با قبض برتر، فرصت چندانی در زمان نمایش صفحه ندارد. او همچنین به نظر می رسد سن خود را نشان می دهد و به جای مشت های برهنه به کمک مجموعه ای از بند انگشتان برنجی نیاز دارد تا کسی را تا سر حد مرگ کتک بزند. کلیتون در نقشی که می خواهد بیننده را به فکر پل واکر و فرانچایز Fast and Furious بیاندازد، بی احساس است. لکامپت حداقل می‌تواند جرقه‌ای را به عنوان عروس فراری خود نشان دهد.

سه نفر از تیم “خلاق” Bullet Proof در فیلم ظاهر می شوند، کلایتون در نقش The Thief بی احساس است، نقشی که او امیدوار است بیننده را به فکر پل واکر و فرانچایز Fast and Furious بیاندازد. دنی مک، نویسنده، به همان اندازه کسل کننده است، اسکینی، شکنجه گر ساکن معبد، کوپر بیباد، نویسنده همکارش، در نقش اسکچ یکی از معتادان به مواد مخدر ظاهر می شود که برای مدت کوتاهی این جفت را در یک کلینیک اسیر می کند.

زیرنویس Bullet Proof 2022 - بلو سابتایتل

گلوله پروف پتانسیل خاصی داشت و چند مبارزه خوب و تعقیب و گریز ماشینی قابل قبول ارائه می دهد. اما فیلمنامه‌ای که بر تصادفات باورنکردنی تکیه دارد مانند مرد فرانسوی که یک جفت پلیس را می‌کشد و بلافاصله وارد ماشین آنها می‌شود، گزارش یک فرد مشکوک به او می‌گوید که قهرمان‌های داستان به کجا می‌کشند.

شاید اگر هر یک از شخصیت‌های فیلم پیشینه‌ای داشتند یا دلیلی برای اهمیت دادن به آن‌ها داشتند، می‌توانست بر آن غلبه کند، اما همانطور که می‌گوید Bullet Proof به همان اندازه کلی است که عنوانش کلی است و اگر به یک اصلاح اکشن نیاز داشته باشید و احساسی ندارید، به سختی قابل قبول است. بیش از حد در مورد نحوه دریافت آن.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.