تاریخ انتشار : شنبه 14 اسفند 1400 - 16:26
43 بازدید
کد خبر : 195231

دانلود زیرنویس فیلم DJ Tillu 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم DJ Tillu 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم DJ Tillu 2022 دی جی تیلو یک فیلم کمدی جنایی عاشقانه به زبان تلوگو هندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی ویمال کریشنا است که به همراه سیدهو جونالاگادا فیلم را نوشته و توسط Sithara Entertainments ساخته Suryadevara Naga Vamsi تهیه شده است. در این فیلم Jonnalagadda در کنار Neha Shetty، Prince Cecil و

دانلود زیرنویس فیلم DJ Tillu 2022 دی جی تیلو یک فیلم کمدی جنایی عاشقانه به زبان تلوگو هندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی ویمال کریشنا است که به همراه سیدهو جونالاگادا فیلم را نوشته و توسط Sithara Entertainments ساخته Suryadevara Naga Vamsi تهیه شده است. در این فیلم Jonnalagadda در کنار Neha Shetty، Prince Cecil و Brahmaji بازی می‌کنند.

در ابتدا قرار بود در ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲ منتشر شود، به دلیل همه گیری COVID-19 در هند برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد. موسیقی فیلم توسط S. Thaman و موسیقی متن توسط Sricharan Pakala و Ram Miriyala ساخته شده است. این فیلم که در ۱۲ فوریه ۲۰۲۲ در سینما اکران شد، نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد. دی جی تیلو به عنوان اولین فیلم موفق تلوگو در سال ۲۰۲۲ ظاهر شد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/dj-tillu-2022/

DJ Tillu (2022) - IMDb

زیرنویس فیلم DJ Tillu 2022 دی جی تیلو که با نام بالا گانگادار تیلاک نیز شناخته می شود، مرد جوانی است که می خواهد دی جی شود. یک روز، او رادیکا را در یک باشگاه ملاقات می کند و عاشق او می شود. او یک نوشیدنی می خواهد که او با سر تکان می دهد. او را در آپارتمانش رها می کند و او یک دوست پسر دارد و او از تیلو پنهان می شود. وقتی او به آپارتمانش می رود، با دوست پسرش روهیت تماس می گیرد، اما صدای دختر دیگری را با او می شنود و تایید می کند که او به او خیانت می کند. او تصمیم می گیرد تا پول دوست پسرش را جبران کند و با تیلو رابطه برقرار می کند.

چند هفته می گذرد و در روز تولد تیلو، روهیت تصاویری از رادیکا و تیلو را با هم نشان می دهد و تصمیم می گیرد آنها را افشا کند. از طرف دیگر، رادیکا در مورد رابطه ای که روهیت داشت به بیرون درز می کند و تصمیم می گیرد آپارتمان را ترک کند. سپس به اتاقش می رود تا چمدانش را ببندد و روهیت پر از خشم و حسادت سعی می کند به او حمله کند. رادیکا در دفاع از خود روهیت را هل می دهد که باعث می شود سرش به دیوار برخورد کند و بر اثر جراحت جان خود را از دست بدهد. سپس رادیکا با تیلو تماس می گیرد و به او می گوید که به آپارتمانش بیاید و او این کار را ترک می کند. تیلو عصبانی ظاهر می شود اما پس از خنک شدن از رادیکا می پرسد حمام کجاست. در حالی که او در نزدیکی خود به دستشویی می رود، رادیکا می گوید که فلاش کار نمی کند و از او می خواهد که به حمام دیگری برود. همانطور که تیلو از حمام خارج می شود، تمام عکس های اتاق را با روهیت می بیند و همچنین جسد روهیت را می بیند. تیلو که ترسیده به رادیکا می گوید که می خواهد با پلیس تماس بگیرد و آنها به پلیس خواهند گفت که چه اتفاقی افتاده است. رادیکا با این حال نمی خواهد با پلیس تماس بگیرد زیرا می ترسد به خاطر قتل روهیت به زندان محکوم شود. او همه چیز را برای تیلو توضیح می دهد و هر دو تصمیم می گیرند جسد را در جایی دفن کنند که کسی آنها را پیدا نمی کند. با این حال، زمانی که آنها در حال دفن جسد بودند، مردی مست دید که آنها جسد را دفن کردند و از تمام مراحل فیلمبرداری کرد. مرد سپس تیلو و رادیکا را متوقف می کند و ویدیو را به آنها نشان می دهد و او اظهار می کند که در دو روز ۲.۵ میلیون روپیه می خواهد تا ویدیو لو نرود. سپس رادیکا این ایده را مطرح می‌کند که او یک باشگاه می‌شناسد و مالک، شانون، تجارت غیرقانونی انجام می‌دهد و آنها می‌توانند پول را از او دریافت کنند. او سپس موفق می شود شانون را اغوا کند و ۲.۵ میلیون روپیه به دست آورد. تیلو که از نحوه بدست آوردن پول رادیکا ناامید شده بود و با دیدن روشی که او شانون را اغوا کرد، در مورد آن با رادیکا وارد بحث شد. با مشاهده اطمینان از دعوا، پلیسی تیلو و رادیکا را می کشد و برای رهایی از وضعیت، رادیکا می گوید که تیلو را نمی شناسد و باید در خانه رها شود.

DJ Tillu (2022) - IMDb

زیرنویس DJ Tillu 2022 سپس تیلو توسط شانون در یک غرفه چای پیدا می شود و او موفق می شود تیلو را از وضعیت خارج کند و می پرسد که پولش کجا بوده است. تیلو می گوید که در ماشین او بود و او از شانون می خواهد که زودتر به محل برود اما ماشین و پول آنجا نیستند. سپس او ماشین و رادیکا را در جایی که روهیت را دفن کردند پیدا می کند و شانون پول او را پیدا می کند.

در حین رانندگی، آنها توسط پلیس تعقیب می شوند و رادیکا توضیح می دهد که او وارد آپارتمان او شده و خون پیدا کرده و تهدید کرده است که او را دستگیر خواهد کرد و او تلاش می کند به او حمله کند. تعقیب و گریز ادامه دارد و شانون از ماشین بیرون پرتاب می شود و تیلو و رادیکا هر دو با پول به هتل می روند. سپس رادیکا به تیلو توضیح می‌دهد که او سعی کرد پول را به مرد مست بدهد، اما مرد همچنین سعی کرد به او حمله کند و او محل را ترک کرد. تیلو سپس به حمام می رود و در این بازه زمانی، رادیکا با پول هتل را ترک می کند. شانون و پلیس تیلو را در اتاق هتل پیدا می‌کنند و او را تا جایی کتک می‌زنند که به کما می‌رود و به خاطر آن حافظه خود را از دست می‌دهد. تیلو سپس در بیمارستان بستری می شود که شانون و پلیس از تیلو برای پول و تلفن پلیس بازجویی می کنند. در حالی که تیلو به یاد نمی آورد چه اتفاقی افتاده است، پلیس تلاش می کند با رادیکا در دادگاه پرونده ای تشکیل دهد و تلاش می کند تا هر دوی آنها را به خاطر قتل دستگیر کنند. در دادگاه نشان داده می شود که تیلو با یک ویدئو به مرد مست و همکار پلیس رشوه داده و موفق می شود رادیکا و پلیس را دستگیر و روانه زندان کند. سپس تیلو یک ماه بعد از رادیکا در زندان دیدن می‌کند و توضیح می‌دهد که هرگز حافظه‌اش را از دست نداده است و با رشوه دادن به یک مدیر موسیقی که با رادیکا رفتار گستاخانه‌ای داشت، برنامه‌ای برای یافتن رادیکا و دریافت ۲.۵ میلیون روپیه انجام داد. او سپس حکم وثیقه را برای رادیکا دریافت می کند و توضیح می دهد که زندگی خود را ادامه داده است اما او را تنها به این دلیل رها کرده که برای او احساس بدی داشته است. سپس شانون به تیلو زنگ می زند و پولش را می خواهد و تیلو به شانون می گوید که پول در پاریس است و داستان از آنجا ادامه خواهد داشت.

DJ Tillu (2022) - IMDb

ویمال کریشنا در سال ۲۰۱۹ خط داستانی فیلم را برای بازیگر Jonnalagadda روایت کرد، اما به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 در هند، تولید بیشتر به تعویق افتاد. این فیلم در اکتبر ۲۰۲۰ با عنوان Narudi Brathuku Natana معرفی شد. کارگردان Trivikram Srinivas نیز کریشنا و تیم را در طراحی داستان و فیلمنامه فیلم راهنمایی کرد. ویمال کریشنا در مصاحبه ای با The New Indian Express در مورد شخصیت تیلو فاش کرد که “در روزهای ابتدایی اقامت در حیدرآباد، اتفاقاً با چند دی جی ملاقات کردم و با آنها ارتباط برقرار کردم و واقعاً تحت تأثیر مکالمات، نگرش و زبان بدن آنها قرار گرفتم. آنها شخصیت متفاوتی دارند و هر یک رئیس خودش است. در ژانویه ۲۰۲۱، فیلم به طور رسمی با همین عنوان عرضه شد. نام فیلم سپس به دلیل نامشخصی به دی جی تیلو تغییر یافت. جونالاگادا در مورد شخصیت خود “تیلو” در فیلم به هندو گفت که “من در مناطقی نزدیک پادمارائو ناگار (در حیدرآباد) بزرگ شدم. جوانان در واراسیگودا و چیلکالگودا مانند تیلو (گویش حیدرآبادی تلانگانا) صحبت می کنند. ما می خواستیم تیلو در مورد آن فکر کند. این جوانان چگونه صحبت می کنند و چگونه با مسائل برخورد می کنند. هر یک رئیس خود است و بی دلیل، رقابت بین باندهای هر خیابان وجود دارد.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.