تاریخ انتشار : دوشنبه 2 اسفند 1400 - 11:21
38 بازدید
کد خبر : 194705

دانلود زیرنویس فیلم Freeze Me 2000 – زیرنویس آبی

دانلود زیرنویس فیلم Freeze Me 2000 – زیرنویس آبی

دانلود زیرنویس فیلم Freeze Me 2000 من را فریز کن  یا فریزر، یک فیلم تجاوز و انتقام جویی هیجان انگیز ژاپنی محصول ۲۰۰۰ توسط کارگردان تاکاشی ایشی است. در این فیلم هارومی اینوئه در نقش چیهیرو، قربانی تجاوز بازی می‌کند، قربانی تجاوز که سعی می‌کند زندگی عادی داشته باشد، اما چند سال بعد سه متجاوزش

دانلود زیرنویس فیلم Freeze Me 2000 من را فریز کن  یا فریزر، یک فیلم تجاوز و انتقام جویی هیجان انگیز ژاپنی محصول ۲۰۰۰ توسط کارگردان تاکاشی ایشی است. در این فیلم هارومی اینوئه در نقش چیهیرو، قربانی تجاوز بازی می‌کند، قربانی تجاوز که سعی می‌کند زندگی عادی داشته باشد، اما چند سال بعد سه متجاوزش در آپارتمانش با او ملاقات کردند و قبل از اینکه آنها را بکشد دوباره مورد تجاوز قرار گرفتند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/freeze-me-2000/

Freeze Me (2000) – Children of Sadako

یک شب فوریه در شهر کوچکی در شمال توکیو، دختر مدرسه‌ای چیهیرو یامازاکی توسط دوست دوران کودکی‌اش نوبورو و دو دوستش مینورو بابا و آتسوشی کوجیما به طرز وحشیانه‌ای در خانه مورد تجاوز قرار گرفت که حتی تخلفات خود را در فیلم ضبط کردند. او که آسیب دیده بود به توکیو رفت و در آنجا توانست زندگی خود را به مسیر اصلی بازگرداند و حتی برای خود دوست پسر پیدا کرد. با این حال، پنج سال بعد، چیهیرو از ملاقات با نوبورو، که او را ردیابی کرده، وحشت می کند. او سعی می کند به آپارتمان خود فرار کند، اما نوبورو به او می رسد، وقیحانه در آپارتمان او اقامت می کند و آماده می شود تا دوباره به او تجاوز کند. چیهیرو موفق می شود خود را در حمام حبس کند، اما سپس نوبورو شروع به گذاشتن عکس های تجاوز قبلی چیهیرو در پست های پست همسایگانش می کند و او را مجبور می کند که تسلیم هوس های سادیستی اش شود. او همچنین بابا و کوجیما را احضار می کند تا در محل چیهیرو به او بپیوندند.

نوبورو به زودی شروع به ورود به تمام جنبه های زندگی چیهیرو می کند و با معرفی خود به عنوان دوست پسر جدید او، او را عمدا از دوستانش جدا می کند. ذهن ناامید چیهیرو به سرعت به قتل تبدیل می شود و یک روز در حالی که نوبورو حمام می کند، او را با کوبیدن سرش با بطری آب به داخل می کشد و جسد را در فریزر خود پنهان می کند. با این حال، بلافاصله پس از آن، شکنجه‌گر بعدی او، کوجیما، از راه می‌رسد. او در ابتدا از چیهیرو به خاطر کار بدش عذرخواهی می کند، اما مست و ناامید از زندگی اش، در نهایت شروع به هوس کردن او می کند. همانطور که او آماده می شود تا برای خود یک آبجو از فریزر بیاورد، جسد نوبورو را می بیند که داخل آن پر شده است و پس از آن توسط چیهیرو کشته می شود. او با ایجاد شیفتگی بیمار برای اجساد یخ زده، فریزر دیگری خریداری می کند و جسد کوجیما را در داخل مخفی می کند.

Freeze Me (2000) HD - YouTube

چیهیرو پس از گذاشتن پیامی برای دوست پسرش نوگامی و گفتن تمام اتفاقاتی که پنج سال پیش برای او افتاده بود، وسایل را جمع می کند و از آنجا دور می شود. با این حال، آخرین شکنجه‌گر او، بابا، او را پیدا می‌کند اما نمی‌داند که او دوستانش را کشته است. او همچنین به چیهیرو تجاوز می‌کند، اما در حالی که بعد از آن بازی‌های ویدیویی انجام می‌دهد، چیهیرو او را می‌کشد و بدنش را در فریزر فرو می‌کند. با این حال، قطع برق در آپارتمان او سیستم های تبرید را از کار می اندازد و به تدریج اجساد را ذوب می کند و آنها را در گرمای تابستان پوسیده می کند. چیهیرو که از تب هذیان می‌کند، تصمیم می‌گیرد به اروپا بگریزد که ناگهان نوگامی که دلش برایش تنگ شده است به ملاقاتش می‌رود. پس از گذراندن یک شب با هم، نوگامی متوجه بوی پوسیدگی می شود و اجساد را در فریزرها پیدا می کند. چیهیرو به طور غریزی او را نیز می‌کشد، اما پس از به هوش آمدن، و در حالی که زندگی‌اش در حال حاضر کاملاً در هم ریخته است، خودکشی می‌کند و خود را از بالکن خود پرت می‌کند.

Freeze Me (2000) directed by Takashi Ishii • Reviews, film + cast •  Letterboxd

علامت Schilling از ژاپن تایمز توضیح داد که من را اعلام کرد اعلام کرد که “هیچ چیز کودکانه در مورد دیدگاه Ishii از شر” وجود دارد و “Ishii به وضوح بیشتر از بسیاری از همکاران مدیران خود را می بیند، با چشم انداز چشم انداز خود را از شناسه مرد و خود، چگونه آن را بد ، در غیاب هر نیروی متضاد، به قلب جامعه ژاپن نفوذ کرده است. راه حل Chihiro هنوز شدید است، اما بدترین ترس او تبدیل به همه رایج شده است. “

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.