تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 فروردین 1401 - 18:30
32 بازدید
کد خبر : 196510

دانلود زیرنویس فیلم The Oscars 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Oscars 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Oscars 2022 نود و چهارمین مراسم جوایز اسکار که توسط آکادمی علوم و هنرهای سینمایی (AMPAS) ارائه شد، از بهترین فیلم‌های اکران شده از اول مارس تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ در سالن دالبی تئاتر لس‌آنجلس در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۲ با ارائه آکادمی تجلیل شد. جوایز به برندگان. این مراسم توسط

دانلود زیرنویس فیلم The Oscars 2022 نود و چهارمین مراسم جوایز اسکار که توسط آکادمی علوم و هنرهای سینمایی (AMPAS) ارائه شد، از بهترین فیلم‌های اکران شده از اول مارس تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ در سالن دالبی تئاتر لس‌آنجلس در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۲ با ارائه آکادمی تجلیل شد. جوایز به برندگان. این مراسم توسط رجینا هال، امی شومر و واندا سایکس برگزار شد. این اولین مراسم پس از هشتاد و سومین دوره جوایز اسکار در سال ۲۰۱۱ بود که چندین میزبان را به نمایش گذاشت.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/the-oscars-2022/

Who is Performing at Oscars 2022?: Full List of Presenters, Performers -  GoldDerby

CODA برنده سه جایزه از جمله بهترین فیلم شد و اولین فیلمی بود که توسط یک سرویس پخش اینترنتی توزیع شد که این جایزه را دریافت کرد. Dune برنده شش جایزه اصلی شد، در حالی که The Eyes of Tammy Faye دو جایزه را از آن خود کرد. The Power of the Dog، King Richard، West Side Story، Drive My Car، Encanto، Belfast، No Time to Die، Cruella، The Long Goodbye، The Queen of Basketball، Summer of Soul و The Windshield Wiper هر کدام یک جایزه برنده شدند.

زیرنویس فیلم The Oscars 2022 این مراسم با جنجال‌های متعددی همراه بود، از جمله اتفاقی که در آن ویل اسمیت بازیگر روی صحنه رفت و پس از شوخی کریس راک، کمدین کمدین، سیلی به صورت کریس راک زد. این حادثه بازتاب خبری سنگینی داشت و تا حد زیادی بقیه مراسم را تحت الشعاع قرار داد. با رتبه بندی ۱۶.۶۲ میلیون بیننده، نشان دهنده افزایش ۶۳ درصدی بینندگان نسبت به مراسم سال قبل بود، که کمترین میزان تماشا از زمان شروع اندازه گیری بینندگان تلویزیونی این نمایش است، اما همچنان به عنوان دومین مراسم اسکار با کمترین بازدید قرار دارد.

با توجه به تداوم تأثیر همه‌گیری COVID-19 بر سینما، معیارهای واجد شرایط بودن از نود و سومین دوره جوایز اسکار (مانند گنجاندن اکران‌های مستقیم به دیجیتال و ارائه انعطاف‌پذیری برای نمایش‌های واجد شرایط در شهرهایی غیر از لس‌آنجلس برای آن فیلم‌ها ) به قوت خود باقی ماند. از آنجا که نود و سومین دوره جوایز اسکار به تمدید دو ماهه واجد شرایط بودن تا پایان فوریه ۲۰۲۱ اجازه داده بود، تنها فیلم‌هایی که بین ۱ مارس و ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ منتشر شدند، واجد شرایط رقابت در جوایز اسکار نود و چهارم بودند.

رأی گیری برای نامزدها در ۱ فوریه ۲۰۲۲ به پایان رسید. نامزدها در ۸ فوریه ۲۰۲۲ توسط Tracee Ellis Ross و Leslie Jordan اعلام شدند.

در آوریل ۲۰۲۰، آکادمی اعلام کرد که بخش بهترین فیلم در ۹۴مین دوره جوایز اسکار ۱۰ نامزد خواهد داشت. از هشتاد و چهارمین دوره جوایز اسکار، بین پنج تا ده فیلم بر اساس نتیجه فرآیند رای گیری، نامزد بهترین فیلم شده اند. حداقل مقدار موسیقی اصلی مورد نیاز برای واجد شرایط بودن در بهترین موسیقی اصلی از ۶۰٪ به ۳۵٪ کاهش یافت. تعداد ارسالی برای بهترین آهنگ اصلی در هر فیلم پنج آهنگ بود. روند نامزدی برای بهترین صدا یک دور مقدماتی با ۱۰ نامزد معرفی کرد. علاوه بر این، فهرست‌های کوتاه از ۱۰ به ۱۵ فیلم در دسته‌های بهترین فیلم کوتاه انیمیشن، بهترین موضوع کوتاه مستند، و بهترین فیلم کوتاه اکشن زنده افزایش یافت.

Oscars 2022: Will Smith-Chris Rock incident derails show, 'CODA' wins best  picture - National | Globalnews.ca

CODA برنده هر سه جایزه ای شد که برای آنها نامزد شد، از جمله بهترین فیلم، تبدیل شدن به اولین فیلم توزیع شده توسط یک سرویس پخش (Apple TV+)، اولین نمایش اولیه جشنواره فیلم ساندنس، و اولین فیلمی که بازیگران عمدتا ناشنوا در نقش های اصلی نقش های اصلی را به خود اختصاص دادند که برنده بهترین فیلم شد. تصویر.  همچنین اولین برنده بهترین فیلم با سه یا کمتر نامزدی از هتل بزرگ (۱۹۳۲)، اولین فیلمی است که بدون نامزدی بهترین کارگردانی و بهترین تدوین فیلم پس از هتل بزرگ، اولین فیلمی که پس از حذف تمام فیلم های پاییزی برنده شد. جشنواره‌ها پس از The Departed (2006)، و اولین فیلمی که به عنوان بازسازی یک فیلم غیرانگلیسی زبان پس از The Departed برنده شد. سیان هدر، نویسنده و کارگردان فیلم، پس از اما تامپسون برای حس و حساسیت در سال ۱۹۹۶، اولین زنی بود که خودش برنده بهترین فیلمنامه اقتباسی شد. تروی کوتسور اولین بازیگر مرد ناشنوا بود که برنده اسکار شد (برنده بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای CODA) و تنها دومین بازیگر ناشنوا پس از همبازی اش مارلی متلین، که برنده بهترین بازیگر زن برای بچه های یک خدای کوچک (۱۹۸۶) شد.

Dune با برنده شدن در شش دسته، بیشترین جوایز را دریافت کرد. دیگر برندگان عبارتند از: چشمان تامی فی با دو جایزه و بلفاست، کرولا، ماشین من را رانندگی کن، انکانتو، کینگ ریچارد، خداحافظی طولانی، زمانی برای مردن نیست، قدرت سگ، ملکه بسکتبال، تابستان روح (. .. یا، وقتی انقلاب نمی‌توانست از تلویزیون پخش شود)، داستان وست ساید، و برف پاک کن با یک جایزه.

زیرنویس فیلم The Oscars 2022 جین کمپیون سومین زن برنده بهترین کارگردانی (برنده برای The Power of the Dog) و دومین زن متوالی بعد از کلوئه ژائو در سال ۲۰۲۱، و همچنین اولین زنی بود که هم برای کارگردانی و هم برای فیلمنامه نویسی برنده اسکار شد. قدرت سگ اولین فیلمی بود که از زمان فارغ التحصیلی در سال ۱۹۶۸ برنده بهترین کارگردانی شد. آریانا دبوز اولین هنرپیشه آفریقایی-لاتین و بازیگر رنگین‌پوست آشکارا دگرباش بود که جایزه بازیگری (بهترین بازیگر نقش مکمل زن) را برای بازی در داستان وست ساید دریافت کرد. همچنین این اولین بار است که این جایزه به بازیگرانی که همان نقش را بازی کرده اند اهدا می شود: آنیتا; ریتا مورنو برای بازی در نقش آنیتا در اقتباس از موزیکال صحنه در سال ۱۹۶۱ برنده شد. این دو همچنین سومین زوج بازیگری شدند که برای به تصویر کشیدن یک شخصیت در دو فیلم مختلف برنده شدند.

Inside the star-studded Oscars 2022 afterparties

این مراسم در ۲۷ مارس ۲۰۲۲ در تئاتر دالبی برگزار شد. حدود ۲۵۰۰ شرکت کننده در این مراسم حضور داشتند تاریخ به‌عنوان عدم تضاد با بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ در پکن (که از ۴ تا ۲۰ فوریه ۲۰۲۲ برگزار شد) و Super Bowl LVI (که در منطقه لس آنجلس در ۱۳ فوریه ۲۰۲۲ میزبانی شد) انتخاب شد.

در اکتبر ۲۰۲۱، ویل پکر تهیه کننده فیلم برای تهیه کنندگی مراسم استخدام شد. شایلا کوان، رئیس کارکنان شرکت‌های تولیدی او، به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان معرفی شد. در ۱۱ ژانویه ۲۰۲۲، رئیس Hulu Originals و ABC Entertainment کریگ ارویچ تأیید کرد که این مراسم برای اولین بار از سال ۲۰۱۸ میزبانی خواهد داشت. میزبانان بالقوه ای که در نظر گرفته شدند عبارتند از: پیت دیویدسون، تینا فی، سلنا گومز، استیو مارتین، مارتین شورت، امی پولر، و مایا رودولف. در ۱۱ فوریه، اعلام شد که این مراسم در سه مرحله، با میزبانی متفاوت بر هر اجرا، به عنوان “راهبردی برای جذب مخاطبان گسترده تر و تقسیم بار هدایت پخش تلویزیونی” برگزار می شود. در ۱۴ فوریه، رجینا هال، امی شومر، و واندا سایکس به عنوان سه میزبان معرفی شدند. ونسا هاجنز، ترنس جی، سوفیا کارسون و طراح مد براندون ماکسول میزبان پیش نمایش فرش قرمز بودند.

آدام بلکستون، نوازنده، که به عنوان مدیر موسیقی برای نمایش نیمه‌تیم Super Bowl LVI خدمت می‌کرد، به‌عنوان مدیر موسیقی خدمت کرد. تارین هرد به عنوان تهیه کننده استعداد، دیوید کورینز به عنوان طراح تولید، رابرت دیکنسون به عنوان طراح نور و راب پین به عنوان ناظر تهیه کننده به او پیوستند. دیو بون، دانا ایگل، میچ مارچند، سولی مک کالو، آگاته پانارتوس، دانیل اشنایدر، و چاک اسکلار به عنوان نویسنده و جان ماکس به عنوان نویسنده اصلی خدمت کردند.

در این مراسم یک گروه داخلی متشکل از Blackstone، درامر Blink-182، تراویس بارکر، خواننده و نوازنده سازهای کوبه ای شیلا ای. و پیانیست رابرت گلاسپر، که توسط یک ارکستر سمفونیک کامل به آنها ملحق شد، حضور داشتند. DJ D-Nice و The Samples در این مراسم اجرا کردند، با تایید قبلی که در Governors Ball اجرا خواهد کرد.

مراسم ادای احترام به شصتمین سالگرد سریال جیمز باند و پنجاهمین سالگرد برنده بهترین فیلم در سال ۱۹۷۲ پدرخوانده بود. برای جلب نظر بینندگان جوان تر، بازیگران انکانتو (آداسا، استفانی بئاتریز، مائورو کاستیو، کارولینا گایتان و دایان گوئررو) به همراه بکی جی و لوئیس فونسی برای اولین اجرای زنده “ما در مورد صحبت نمی کنیم” ظاهر شدند. برونو” برای استفاده از موفقیت ویروسی خود، علیرغم عدم ارسال و نامزدی برای بهترین آهنگ اصلی. به گفته پکر، انتظار می رفت که این آهنگ برجسته موسیقی و بزرگترین شماره تولید مراسم باشد، زیرا او دلیل نمایش آن را در تلویزیون عنوان کرد: “اگر آهنگی باشد که امسال مردم را متحد کند (این آهنگ است. ) و این برای من به نوعی تجسم کاری است که فیلم ها می توانند انجام دهند، زیرا مردم از همه اقشار، قومیت ها، سنین، رنگ ها، پیشینه ها، در سرتاسر جهان (آن را می خوانند) و ما می خواهیم به آنها کمک کنیم. بنابراین آنها آن را کمی بیشتر می خوانند. ما از والدین عذرخواهی می کنیم.” متن آهنگ کمی تغییر کرد تا درباره اسکار باشد، به جای “درباره برونو” همانطور که در ابتدا نوشته شده بود، از جمله یک بیت اصلی از رپر مگان تی استالیون.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.